אודות | בית ציוני אמריקה
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
 
 
בית לתרבות, כנסים ואירועים
עמוד
פייסבוק
שלח
מייל
חניה מוזלת
10 ש"ח
נווט
אלינו
השכרת אולם ומכירות

   אודות

אודות ZOA - בית ציוני אמריקה

למה בית ציוני אמריקה ZOA תל אביב?   
    
בית ציוני אמריקה מכיל מגוון אולמות מאובזרים הכוללים: חדר ישיבות ל-30 אנשים, אולמות ל-70, 85 ו-175 אנשים, שלושה אולמות אודיטוריום ל100, 200 ו-400 אנשים ואולם VIP המתאים לכ- 60 אנשים.

במקום נערכים כנסים, ישיבות והרצאות באווירה אינטימית ובניצוחו של צוות מיומן אשר יסייע לכם להרים אירוע עסקי על כל מרכיביו. 
האירועים שלנו:
 
ZOA תל אביב מכיל בתוכו סדנאות חווייתיות, פריצת גבולות וספקי תוכן מגוונים אשר נמצאים במתחם ויודעים לתת מענה לכל סוג של אירוע עסקי. יש לכם אירוע? מחפשים רעיון לתוכן?

אנו מאמינים כי ההבדל בין ZOA – בית ציוני אמריקה לבין מקומות אחרים מתחום האירועים טמון בעיקר בשילוב שבין העסקים לבין התרבות, אשר יוצרים יחד אווירה ייחודית.

את קיומה של התרבות בבית מרגישים בכל פינה, החל בגלריה על שם דבורה פישר ז"ל במבואה בקומה הראשונה, אשר מציגה תערוכות מתחלפות, דרך ההצגות, מופעי הבידור והזמר, וכלה בפסטיבלים שונים בתחומי אומנות, תיאטרון, אופנה ועוד.
מסעדות במתחם:

בדרך כלל ביום למחרת האירוע כולם זוכרים את האוכל, ולכן גם בתחום הקולינארי יש לנו שחקנים מנצחים. זכיין הבית לאירועים עסקיים הוא Zoa אספרסו בר המספק קייטרינג משובח, איכותי וכשר לאירועים. בנוסף, ניתן למצוא במקום את מסעדת מריקה המקסימה.
צרו קשר עוד היום ונתפור לכם תוכן מדויק למידותיכם!
בית ציוני אמריקה בראשית דרכו בשנות ה 50:
בית ציוני אמריקה בראשית דרכו בשנות ה 50
 
כתובתנו:
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
מבחר חניונים קרובים | גישה מלאה לנכים בכל המתחם
היכן אנו נמצאים?
נגישות מלאה לנכים בכל הבית
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
בית ציוני אמריקה - יצירת קשר:
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
אולמות כנסים     אולמות למופעים     בית ציוני אמריקה     השכרת אודיטוריום     השכרת חדרי ישיבות     השכרת כיתות     השכרת מתחם כנסים     מרכז אירועים עסקיים     סדנאות והרצאות     סדנאות     יומולדת עם הרצאה וכיבוד     אולמות לאירועים קטנים     השכרת חדר ישיבות     חדר ישיבות להשכרה