אולמות כנסים | בית ציוני אמריקה
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
 
 
בית לתרבות, כנסים ואירועים
עמוד
פייסבוק
שלח
מייל
חניה מוזלת
10 ש"ח
נווט
אלינו
השכרת אולם ומכירות
  ZOA אקדמיה  
ZOA אקדמיה
 
  ZOA גלריה  
ZOA גלריה
 
  ZOA סלון VIP  
ZOA סלון VIP
 
  ZOA לשכה  
ZOA לשכה
 

 אולמות כנסים

כל מי שמחפש אולם רחב ומרווח על מנת להעביר בו כנס כזה או אחר בכל נושא בעולם חשוב שידע כי לשם כך אין בשום פנים ואופן לוותר על שני דברים עיקריים. הראשון שבהם הוא הנוחות של האורח והשני הוא האוכל.

אולמות כנסים באשר הם מציעים מן הסתם מגוון רחב של הרצאות ופעילויות, אך עבור האורח הממוצע חשוב אומנם נושא ההרצאה אך חשובים לו לא פחות התנאים בהם הוא יבלה את שעותיו הקרובות ,בדיוק לשם כך אנו מציגים אולמות כנסים מאובזרים ומשוכללים במגוון רחב מאוד של גדלים.
איך בוחרים אולם כנסים?

כאמור ישנם מספר פרמטרים על פיהם ניתן להחליט באיזה אולם יערך כנס כזה או אחר. חשיבות רבה יש לבחירת האולם המתאים, ZOA מציע ללקוחותיו מגוון רחב של גדלים מאולמות קטנים של חמישים מקומות ישיבה ועד אולמות גדולים יותר של ארבע מאות מקומות ישיבה. אולמות כנסים גדולים מידי אשר יכילו מעט מידי אנשים יגרמו לאווירה של ריק באולם ומנגד בחירת מקום קטן מידי יגרום לעומס לא נעים. לכן חשוב כי אולמות כנסים יתאימו למבנה ההרצאה וכמות המוזמנים.

גם למיקום כאמור ישנה חשיבות רבה אולם כנסים במרכז הארץ יוכל לתת מענה לכל גוף מכל מקום בארץ בשל גישתו והתחבורה הציבורית שמגיעה עד קרוב מאוד למקום בו שוכנים אולמות ZOA.

אולמות כנסים של ZOA מתהדרים כמובן גם ביכולת להציע מגוון רחב של מטעמים, אולם כנסים במרכז הארץ זה יאפשר לכם לבחור קייטרינג מהאספרסו בר הפועל במקום וכמובן מהמסעדה המדהימה, מסעדת מרתה.

אולם כנסים בתל אביב יוכל לספק לכם אין ספור אפשרויות, ניתן לקיים ימי עיון לקבוצות קטנות , כנסים לאנשי עסקים וכולי. אולם כנסים בתל אביב זה יעמוד לרשותכם בכל עת כולל בימי שבת.


האולמות של ZOA לרשותכם!

אולם כנסים להשכרה שלנו יעמיד לרשותכם את התנאים הטובים ביותר. אם הנכם מתלבטים לגבי תוכן הכנס תוכלו להיעזר בצוות המקצועי שרכש ניסיון רב בארגון ואירוח כנסים רבים. אולם כנסים להשכרה יעמוד לרשותכם נקי ומטופח להצלחת האירוע שלכם ולשביעות רצונכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אולמות למופעים
 
כתובתנו:
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
מבחר חניונים קרובים | גישה מלאה לנכים בכל המתחם
היכן אנו נמצאים?
נגישות מלאה לנכים בכל הבית
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
בית ציוני אמריקה - יצירת קשר:
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
אולמות כנסים     אולמות למופעים     בית ציוני אמריקה     השכרת אודיטוריום     השכרת חדרי ישיבות     השכרת כיתות     השכרת מתחם כנסים     מרכז אירועים עסקיים     סדנאות והרצאות     סדנאות     יומולדת עם הרצאה וכיבוד     אולמות לאירועים קטנים     השכרת חדר ישיבות     חדר ישיבות להשכרה