אולמות כנסים

כל מי שמחפש אולם רחב ומרווח על מנת להעביר בו כנס כזה או אחר בכל נושא בעולם חשוב שידע כי לשם כך אין בשום פנים ואופן לוותר על שני דברים עיקריים. הראשון שבהם הוא הנוחות של האורח והשני הוא האוכל.

אולמות כנסים באשר הם מציעים מן הסתם מגוון רחב של הרצאות ופעילויות, אך עבור האורח הממוצע חשוב אומנם נושא ההרצאה אך חשובים לו לא פחות התנאים בהם הוא יבלה את שעותיו הקרובות ,בדיוק לשם כך אנו מציגים אולמות כנסים מאובזרים ומשוכללים במגוון רחב מאוד של גדלים.

איך בוחרים אולם כנסים?

כאמור ישנם מספר פרמטרים על פיהם ניתן להחליט באיזה אולם יערך כנס כזה או אחר. חשיבות רבה יש לבחירת האולם המתאים, ZOA מציע ללקוחותיו מגוון רחב של גדלים מאולמות קטנים של חמישים מקומות ישיבה ועד אולמות גדולים יותר של ארבע מאות מקומות ישיבה. אולמות כנסים גדולים מידי אשר יכילו מעט מידי אנשים יגרמו לאווירה של ריק באולם ומנגד בחירת מקום קטן מידי יגרום לעומס לא נעים. לכן חשוב כי אולמות כנסים יתאימו למבנה ההרצאה וכמות המוזמנים.

גם למיקום כאמור ישנה חשיבות רבה אולם כנסים במרכז הארץ יוכל לתת מענה לכל גוף מכל מקום בארץ בשל גישתו והתחבורה הציבורית שמגיעה עד קרוב מאוד למקום בו שוכנים אולמות ZOA.

אולמות כנסים של ZOA מתהדרים כמובן גם ביכולת להציע מגוון רחב של מטעמים, אולם כנסים במרכז הארץ זה יאפשר לכם לבחור קייטרינג מהאספרסו בר הפועל במקום וכמובן מהמסעדה המדהימה, מסעדת מרתה.

אולם כנסים בתל אביב יוכל לספק לכם אין ספור אפשרויות, ניתן לקיים ימי עיון לקבוצות קטנות , כנסים לאנשי עסקים וכולי. אולם כנסים בתל אביב זה יעמוד לרשותכם בכל עת כולל בימי שבת.

האולמות של ZOA לרשותכם!

אולם כנסים להשכרה שלנו יעמיד לרשותכם את התנאים הטובים ביותר. אם הנכם מתלבטים לגבי תוכן הכנס תוכלו להיעזר בצוות המקצועי שרכש ניסיון רב בארגון ואירוח כנסים רבים. אולם כנסים להשכרה יעמוד לרשותכם נקי ומטופח להצלחת האירוע שלכם ולשביעות רצונכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אולמות למופעים

חייגו עכשיו
מפת הגעה