אולמות לאירועים קטנים | בית ציוני אמריקה
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
 
 
בית לתרבות, כנסים ואירועים
עמוד
פייסבוק
שלח
מייל
חניה מוזלת
10 ש"ח
נווט
אלינו
השכרת אולם ומכירות

 אולמות לאירועים קטנים

אולמות לאירועים קטנים מעניקים פיתרון מצוין למגוון רחב של אירועים המתאפיינים במספר מוזמנים מצומצם. אולמות גדולים לא יאפשרו או ייקרו עריכה של אירוע קטן בתחומם ולכן, אולמות קטנים מאפשרים גם אינטימיות וגם רמה גבוהה של שירותי מזון ואירוח.

למה יכולים למשמש אולמות לאירועים קטנים?
אולמות לאירועים קטנים יכולים לשמש למספר רחב של אירועים, בין אם מדובר באירועים עסקיים או באירועים פרטיים וחגיגיים.
  • אירועים עסקיים – אירועים עסקיים כמו אירועי שיווק, כנסים של חברת תרופות או אפילו ימי כיף בעבודה, יכולים למצוא מענה מצוין בבחירת אולמות לאירועים קטנים. אולמות אלה יבטיחו רמה גבוהה למוזמנים ותחושה של אינטימיות שיכולה להשיג את מטרת המינגלינג. באירועים כמו כנסים של חברת תרופות למשל, יכולים להיעזר באולמות אלה גם לצורך העברת מידע והרצאות, הכוללים את כל הציוד הנדרש לשם כך.
  • מקום לאירוע בר מצווה – בחירת מקום לאירוע בר מצווה יכולה להיות מורכבת מפני שבדרך כלל האירוע לא יכלול מספר מוזמנים רב ולכן, בני המשפחה לא יעמדו בסף הנדרש לשם עריכת האירוע במקום גדול. לעומת זאת אולמות לאירועים קטנים יכולים להעניק לבר המצווה את התנאים הנדרשים ואיכות גבוהה מאוד גם למספר מצומצם של מוזמנים. כמו כן, אולמות אלה יאפשרו הקרנה של סרט או מצגת לחתן בר המצווה, מה שנהוג לעשות באירועים אלו.
  • מקום לאירוע ברית – בדומה לאירוע בר המצווה גם אירוע הברית יתאפיין בדרך כלל במספר מוזמנים קטן ולכן אולמות לאירועים קטנים יהיו פיתרון מצוין עבור בחירת מקום לאירוע ברית. כמו כן, הנופח האינטימי של אולמות קטנים יעניקו ערך מוסף לטקס, שיזכה לתשומת לב רבה יותר כאשר מדובר במרחב קטן. אולמות אלה מעניקים לאורחים ולמשפחה המאושרת את התנאים המקסימאליים לעריכת אירוע ברמה גבוהה, גם אם מספר המוזמנים מצומצם. 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
השכרת חדר ישיבות
 
כתובתנו:
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
מבחר חניונים קרובים | גישה מלאה לנכים בכל המתחם
היכן אנו נמצאים?
נגישות מלאה לנכים בכל הבית
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
בית ציוני אמריקה - יצירת קשר:
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
אולמות כנסים     אולמות למופעים     בית ציוני אמריקה     השכרת אודיטוריום     השכרת חדרי ישיבות     השכרת כיתות     השכרת מתחם כנסים     מרכז אירועים עסקיים     סדנאות והרצאות     סדנאות     יומולדת עם הרצאה וכיבוד     אולמות לאירועים קטנים     השכרת חדר ישיבות     חדר ישיבות להשכרה