אולמות למופעים | בית ציוני אמריקה
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
 
 
בית לתרבות, כנסים ואירועים
עמוד
פייסבוק
שלח
מייל
חניה מוזלת
10 ש"ח
נווט
אלינו
השכרת אולם ומכירות
  ZOA אקדמיה  
ZOA אקדמיה
 
  ZOA גלריה  
ZOA גלריה
 
  ZOA סלון VIP  
ZOA סלון VIP
 
  ZOA לשכה  
ZOA לשכה
 

 אולמות למופעים

מופע טוב לא יכול להיות מושלם באמת ללא תפאורה מתאימה, מופע מוצלח יהיה מוצלח באמת רק כאשר הוא יתקיים במקום חם ומחבק. אולמות למופעים הם אלה אשר עושים את ההבדל בין מופע טוב לעוד מופע שאף אחד לא באמת יזכור.
ולמה הכוונה? אולמות למופעים צריכים להיות בראש ובראשונה נוחים ומותאמים לקהל, מופע שנמשך מספר שעות שבו צריכים האורחים או קהל הצופים להיות מרוכז בנאמר או במוצג אין ספק כי זה יהיה לו הרבה יותר קשה במקום בו המושבים אינם נוחים או במקום בו האקוסטיקה אינה מתאימה.

אולמות למופעים של ZOA אלה האולמות של מה שהיה מוכר בעבר הלא כל כך רחוק כבית ציוני אמריקה, אולמות למופעים אלו שופצו והותאמו במיוחד שמופעים גדולים יותר וקטנים יותר. אולם מופעים בת"א יעניק קהל חוויה מיוחדת של כיף והנאה.


מה עוד יעשה את ההבדל?

אולמות למופעים הם חייבים להתאים לסוג המופע. מופע אינטימי וקטן אל מול מופע גדול יותר ומרשים יותר, איך נדע לבחור אולם מופעים בת"א? חשוב מאוד כי מופע לקהל קטן יחסית יתקיים באולם הקטן. זה לא נעים לא למופיעים ולא לקהל כאשר ההרגשה היא כי האולם ריק.

לעומת זאת אולם מופעים במרכז הארץ שהוא קטן מידי על כמות הקהל ירגיש דחוס מידי ולא נוח על כן מוטב אם יבחר האולם המתאים. ZOA תציע לכם סוגים שונים של אולמות מחמישים מקומות ישיבה ועד אולמות מופעים של 400 מקומות ישיבה.

עוד דבר שחשוב לשים לב אליו בבחירת אולם מופעים במרכז הארץ כי הגישה אל האולם תהיה נוחה. אל המתחם של ZOA ניתן להגיע גם ברכב הפרטי וגם להגיע באמצעות תחבורה ציבורית במשך כל שעות היום.


מחפשים אולם למופעים קטנים במרכז ? חפשו את ZOA !

כי אצלנו יש את כל מה שנדרש על מנת שמופע קטן וגדול יצליח. אולם למופעים קטנים במרכז הארץ יכלול בין היתר גם מערך קייטרינג של אספרסו בר אשר פועל במקום ומסעדת מרתה לחוויה קולינארית מושלמת .

מוזמנים לקרוא בנוסף:
בית ציוני אמריקה
 
כתובתנו:
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
מבחר חניונים קרובים | גישה מלאה לנכים בכל המתחם
היכן אנו נמצאים?
נגישות מלאה לנכים בכל הבית
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
בית ציוני אמריקה - יצירת קשר:
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
אולמות כנסים     אולמות למופעים     בית ציוני אמריקה     השכרת אודיטוריום     השכרת חדרי ישיבות     השכרת כיתות     השכרת מתחם כנסים     מרכז אירועים עסקיים     סדנאות והרצאות     סדנאות     יומולדת עם הרצאה וכיבוד     אולמות לאירועים קטנים     השכרת חדר ישיבות     חדר ישיבות להשכרה