בית ציוני אמריקה | בית ציוני אמריקה
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
 
 
בית לתרבות, כנסים ואירועים
עמוד
פייסבוק
שלח
מייל
חניה מוזלת
10 ש"ח
נווט
אלינו
השכרת אולם ומכירות
  ZOA אקדמיה  
ZOA אקדמיה
 
  ZOA גלריה  
ZOA גלריה
 
  ZOA סלון VIP  
ZOA סלון VIP
 
  ZOA לשכה  
ZOA לשכה
 

 בית ציוני אמריקה

אחד המקומות המזוהים ביותר עם תל אביב הוא ללא ספק בית ציוני אמריקה, מתחם זה אשר אירח לאורך הרבה מאוד שנים את גדולי האומה, גדולי האומנים מכל התחומים. בית ציוני אמריקה אירח כאמור גם את גדולי העולם, אורחים רבים מאוד שהגיעו לארץ לפעילות כזו או אחרת זכו להכיר מקרוב את המתחם הכל כך יקר הזה.
בית ציוני אמריקה הוא למעשה מסמל את תל אביב על כל גווניה התרבותיים, עם השנים המתחם החשוב הזה אירח כנסים רבים , פעילויות תרבותיות מפוארות כמו תערוכות של גדולי האומנים, מופעי זמר ושירה , הצגות ואירועים עסקיים כאלה ואחרים.

מה שהיה בית ציוני אמריקה שופץ ושודרג והפך להיות בשמו החדש מתחם ZOA . מתחם חדש זה גאה לארח אירועי חברה מכל הסוגים ומכל המינים . המקום שודרג והתאים את עצמו לאירוח של אירועים גדולים וקטנים , אירועים נוצצים יותר ואירועים פשוטים יותר. אירועי חברה על כל גווניהם יותאמו במיוחד לאורחים שלכם.


איך בוחרים מקום לאירועים?

אם אתם מעוניינים באירוע אשר כותרתו היא "התפתחות אישית" ולצורך כך חשוב לכם לארח מנטורים אשר יגיעו מכל קצות הארץ כל מה שנדרש הוא להגדיר את סוג האירוע וכמות האורחים. אותו אירוע "התפתחות אישית" יותאם על ידי הצוות המקצועי שלנו כך שיתאים לארח מנטורים על פי הדרישה, וזו רק דוגמא אחת.

הצגות ילדים למשל, יצריכו התארגנות שונה ותנאי אולם שונים, הצגות ילדים יותאמו לארח ילדים ואת הוריהם במקרה הצורך, כיבוד מתאים ותנאים מצוינים.
בבחירת מקום לאירועים חשוב כי יהיו כל התנאים והאפשרויות לארח כל סוג של פעילות. ב- ZOA אירחנו בהצלחה סדנאות מחו"ל. תל אביב היא עיר שופעת בתי מלון ויכולת אירוח אורחים מחוץ לארץ, על כן הפעלת סדנאות מחו"ל אצלנו הוא אופציה מצוינת.


בית ציוני אמריקה לשירותכם!

נשמח להעמיד לרשותכם את הצוות המקצועי והמיומן שלנו לעזור לכם להרים אירוע מיוחד במינו ובלתי נשכח. נעמיד לרשות האורחים שלכם אולמות מפוארים ממוזגים ומטופחים. מסעדת מרתה המקומית תפנק אתכם בשלל מטעמים להנאתכם ושביעות רצונכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השכרת אודיטוריום
 
כתובתנו:
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
מבחר חניונים קרובים | גישה מלאה לנכים בכל המתחם
היכן אנו נמצאים?
נגישות מלאה לנכים בכל הבית
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
בית ציוני אמריקה - יצירת קשר:
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
אולמות כנסים     אולמות למופעים     בית ציוני אמריקה     השכרת אודיטוריום     השכרת חדרי ישיבות     השכרת כיתות     השכרת מתחם כנסים     מרכז אירועים עסקיים     סדנאות והרצאות     סדנאות     יומולדת עם הרצאה וכיבוד     אולמות לאירועים קטנים     השכרת חדר ישיבות     חדר ישיבות להשכרה