בית ציוני אמריקה

אחד המקומות המזוהים ביותר עם תל אביב הוא ללא ספק בית ציוני אמריקה, מתחם זה אשר אירח לאורך הרבה מאוד שנים את גדולי האומה, גדולי האומנים מכל התחומים. בית ציוני אמריקה אירח כאמור גם את גדולי העולם, אורחים רבים מאוד שהגיעו לארץ לפעילות כזו או אחרת זכו להכיר מקרוב את המתחם הכל כך יקר הזה.

מה שהיה בית ציוני אמריקה שופץ ושודרג והפך להיות בשמו החדש מתחם ZOA . מתחם חדש זה גאה לארח אירועי חברה מכל הסוגים ומכל המינים . המקום שודרג והתאים את עצמו לאירוח של אירועים גדולים וקטנים , אירועים נוצצים יותר ואירועים פשוטים יותר. אירועי חברה על כל גווניהם יותאמו במיוחד לאורחים שלכם.

 

איך בוחרים מקום לאירועים?

 

אם אתם מעוניינים באירוע אשר כותרתו היא "התפתחות אישית" ולצורך כך חשוב לכם לארח מנטורים אשר יגיעו מכל קצות הארץ כל מה שנדרש הוא להגדיר את סוג האירוע וכמות האורחים. אותו אירוע "התפתחות אישית" יותאם על ידי הצוות המקצועי שלנו כך שיתאים לארח מנטורים על פי הדרישה, וזו רק דוגמא אחת.

הצגות ילדים למשל, יצריכו התארגנות שונה ותנאי אולם שונים, הצגות ילדים יותאמו לארח ילדים ואת הוריהם במקרה הצורך, כיבוד מתאים ותנאים מצוינים.
בבחירת מקום לאירועים חשוב כי יהיו כל התנאים והאפשרויות לארח כל סוג של פעילות. ב- ZOA אירחנו בהצלחה סדנאות מחו"ל. תל אביב היא עיר שופעת בתי מלון ויכולת אירוח אורחים מחוץ לארץ, על כן הפעלת סדנאות מחו"ל אצלנו הוא אופציה מצוינת.

 

בית ציוני אמריקה לשירותכם!

 

נשמח להעמיד לרשותכם את הצוות המקצועי והמיומן שלנו לעזור לכם להרים אירוע מיוחד במינו ובלתי נשכח. נעמיד לרשות האורחים שלכם אולמות מפוארים ממוזגים ומטופחים. מסעדת מרתה המקומית תפנק אתכם בשלל מטעמים להנאתכם ושביעות רצונכם.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השכרת אודיטוריום

חייגו עכשיו
מפת הגעה