בית ציוני אמריקה - גלריה דבורה פישר
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
 
 
בית לתרבות, כנסים ואירועים
עמוד
פייסבוק
שלח
מייל
חניה מוזלת
10 ש"ח
נווט
אלינו
השכרת אולם ומכירות

   גלריה דבורה פישר

גלריה ZOA ע"ש דבורה פישר הינה גלריה לאמנות המציגה מידי חודשיים תערוכה בנושא חברתי למען עמותות מובילות בישראל. הגלריה נקראה על שמה של דבורה פישר ז"ל - תעשיינית, אשת חינוך ומי שהייתה פעילה כל חייה בעמותת "ילדים בסיכויי- המועצה לילד החוסה" ותרמה מזמנה ומרצה למען פעילויות חברתיות נוספות. 

התערוכות בגלריה מתחלפות מידי חודשיים. עמותות ואמנים התורמים לקהילה מגישים את הצעותיהם וצוות מקצועי בוחן אותן ובוחר את המתאימות לתצוגה. התערוכות מאפשרות חשיפה של פעילות העמותות בהדגשה על תרומתן החברתית וחלק מהכנסות מכירות היצירות מועבר כתרומה לפעילותן. לכל התערוכות מתקיימות פתיחות חגיגיות בהן לוקחים חלק אישי ציבור, אספני אמנות ופעילים  חברתיים. בעקבות התערוכות מקבלות העמותות חשיפה באמצעי התקשורת.

בין התערוכות המובילות היו תערוכות לעידוד בני נוער חריגים, תערוכות שעסקו במלחמה בדרום, תערוכות נגד אלימות, תערוכות של עובדים זרים בישראל, תערוכות של ילדי פנימיות בישראל ועוד. מידע על התערוכות ניתן למצוא באתר בית ציוני אמריקה ובאתר מפעלי ד"ר פישר.

מידע נוסף...

גלרייה על שם דבורה פישר

 
כתובתנו:
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
מבחר חניונים קרובים | גישה מלאה לנכים בכל המתחם
היכן אנו נמצאים?
נגישות מלאה לנכים בכל הבית
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
בית ציוני אמריקה - יצירת קשר:
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
אולמות כנסים     אולמות למופעים     בית ציוני אמריקה     השכרת אודיטוריום     השכרת חדרי ישיבות     השכרת כיתות     השכרת מתחם כנסים     מרכז אירועים עסקיים     סדנאות והרצאות     סדנאות     יומולדת עם הרצאה וכיבוד     אולמות לאירועים קטנים     השכרת חדר ישיבות     חדר ישיבות להשכרה