השכרת אודיטוריום

מה בעצם מבקשים באי האודיטוריום? הם מבקשים לבלות מספר שעות בהאזנה להרצאה מרתקת, שיהיה נוח ואווירה נעימה וגם שיהיה אוכל טעים. שלושת התנאים האלה יגרמו לאורחים שלכם ללכת הביתה בסוף האירוע בהרגשה טובה ועם זיכרון של חוויה מעניינת ומועילה.

על מנת להעניק לאורחים שלכם את התנאים הטובים ביותר חשוב מאוד לדעת לבחור את אולם הכנסים הטוב ביותר. מה שהיה בעבר בית ציוני אמריקה, הזכור לטוב, שופץ ,שודרג והפך לבית כנסים מהמרשימים ביותר בארץ.

השכרת אודיטוריום במרכז הארץ יאפשר לאורחים שלכם להגיע מכל מקום בצורה בטוחה ונוחה, בית הכנסים ZOA ממוקם במקום מרכזי ביותר בתל אביב והגישה אליו היא מאוד נוחה גם לבאי תחבורה ציבורית וגם לאלה אשר מגיעים בכוחות עצמם ברכבם הפרטי.
השכרת אודיטוריום במרכז תל אביב יאפשר לכם להתאים את האודיטוריום לסגנון האירוע אליו תזמינו את האורחים שלכם. ב- ZOA יש מגוון רחב של אולמות כנסים ,החל מאולמות קטנים ,אולמות VIP של חמישים מקומות ישיבה ועד אולמות גדולים יותר של עד ארבע מאות מקומות ישיבה.
חשוב מאוד לדעת מראש את כמות האנשים שיגיעו שמא האודיטוריום לא יתאים. אי התאמה יכולה להיות לא נוחה לשני הכיוונים. כלומר, השכרת אודיטוריום בתל אביב קטן מידי יגרום לתחושת דחק לא נעימה ומנגד אולם גדול מידי על כמות מעטה של אנשים תגרום לתחושה של אולם ריק.

 

מה עוד ניתן לקבל ב- ZOA ?

השכרת אודיטוריום בתל אביב לכמה שעות ללא אוכל תגרע מהאירוע. על כן במתחם ZOA פועלת מסעדת מרתה אשר תעניק לאורחים שלכם תענוג קולינארי. מעבר לכך אספרסו בר שהוא הזכיין של ZOA יספק לכם קייטרינג מעולה.

לא בטוחים לגבי התוכן? אנו נעמיד לכם צוות מקצועי שתוכלו התייעץ אתו לגבי תוכן ההרצאות והאפשרויות הקיימות.

 

השכרת אודיטוריום רק ב- ZOA

מחפשים אודיטוריום להשכרה ? אנו נספק לכם את כל הידע וכל מה שנדרש לקיים כל סוג של כנס שתרצו. אודיטוריום להשכרה לכנסים כאלה ואחרים זו היא המומחיות שלנו. נייעץ לכם ונכוון אתכם באחריות מלאה.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השכרת חדרי ישיבות

חייגו עכשיו
מפת הגעה