השכרת מתחם כנסים | בית ציוני אמריקה
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
 
 
בית לתרבות, כנסים ואירועים
עמוד
פייסבוק
שלח
מייל
חניה מוזלת
10 ש"ח
נווט
אלינו
השכרת אולם ומכירות
  ZOA אקדמיה  
ZOA אקדמיה
 
  ZOA גלריה  
ZOA גלריה
 
  ZOA סלון VIP  
ZOA סלון VIP
 
  ZOA לשכה  
ZOA לשכה
 

 השכרת מתחם כנסים

כנסים באשר הם לא יהיה מוצלחים ללא השכרת מתחם כנסים מפואר אשר יארח אותם כראוי, אך מה בעצם הופך השכרת מתחם כנסים או אולם כנסים למועדף על אחר או כזה שמומלץ בחום לקיים בו את הכנסים שלכם שם?

השכרת מתחם כנסים צריך להיעשות אחרי בחינה והתאמה של המקום לאירוע אותו תרצו לקיים שם, אחד התנאים החשובים ביותר על מנת לקיים את הכנס שלכם הוא כאמור גודלו והיכולת שלו להכיל את מספר האורחים הצפוי שלכם. תנאי זה כאמור חשוב מאוד שכן אין אנו רוצים שהכנס יערך בתנאי צפיפות, כלומר שיהיו יותר מידי אנשים לגודל האולם שיארח את הכנס ומנגד אולם גדול מידי על כמות קטנה של אורחים לא יאפשר אווירה מתאימה.
מעבר לגודלו וכמות המושבים באולם הכנסים יש להתייחס לתנאים מסביב, תנאי הגישה למשל, השכרת מתחם כנסים במרכז הארץ יכול מאוד להתאים לסוג של כנסים אשר מגיעים אליהם אורחים מכל רחבי הארץ, כל שכן אם באי הכנס הם מאזור המרכז. השכרת מתחם כנסים במרכז הארץ עם גישה מתאימה הן מבחינת התחבורה הציבורית והן מבחינת חניונים לרכבים פרטיים הוא כאמור תנאי הכרחי וחשוב מאין כמותו.


איך אפשר לקיים כנס בלי אוכל טוב?

אז חשבנו גם על זה. השכרת מקום לכנס שיכול להיערך מספר שעות או אפילו יום שלם מחייב את המארחים לדאוג לאוכל טעים ואיכותי. על כן השכרת מקום לכנס זה לא רק אולם לקיים בו את האירוע אלא דאגה לכל הפרטים הקטנים שיעשו את הכנס למוצלח.

במתחם ZOA פועלת מסעדת מרתה אשר תעמיד לרשותכם תפריט מעניין וטעים. ואם בא לכם על קייטרינג? גם על כך חשבנו, אספרסו בר שהם הזכיינים של המקום יפנקו אתכם בשירותי קייטרינג מעולים.


מחפשים מתחם כנסים להשכרה? ZOA לשירותכם תמיד!

ZOA - מתחם כנסים להשכרה מחכה לכם לכל סוגי הכנסים, מה שהיה פעם בית ציוני אמריקה מסמל את התרבות המקומית ואת תל אביב הישנה והטובה. נשמח לעמוד לרשותכם ולתרום לכם מהניסיון הרב שרכשנו הארגון אירועים מכל הסוגים .

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרכז אירועים עסקיים
 
כתובתנו:
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
מבחר חניונים קרובים | גישה מלאה לנכים בכל המתחם
היכן אנו נמצאים?
נגישות מלאה לנכים בכל הבית
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
בית ציוני אמריקה - יצירת קשר:
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
אולמות כנסים     אולמות למופעים     בית ציוני אמריקה     השכרת אודיטוריום     השכרת חדרי ישיבות     השכרת כיתות     השכרת מתחם כנסים     מרכז אירועים עסקיים     סדנאות והרצאות     סדנאות     יומולדת עם הרצאה וכיבוד     אולמות לאירועים קטנים     השכרת חדר ישיבות     חדר ישיבות להשכרה