השכרת מתחם כנסים

כנסים באשר הם לא יהיה מוצלחים ללא השכרת מתחם כנסים מפואר אשר יארח אותם כראוי, אך מה בעצם הופך השכרת מתחם כנסים או אולם כנסים למועדף על אחר או כזה שמומלץ בחום לקיים בו את הכנסים שלכם שם?

השכרת מתחם כנסים צריך להיעשות אחרי בחינה והתאמה של המקום לאירוע אותו תרצו לקיים שם, אחד התנאים החשובים ביותר על מנת לקיים את הכנס שלכם הוא כאמור גודלו והיכולת שלו להכיל את מספר האורחים הצפוי שלכם. תנאי זה כאמור חשוב מאוד שכן אין אנו רוצים שהכנס יערך בתנאי צפיפות, כלומר שיהיו יותר מידי אנשים לגודל האולם שיארח את הכנס ומנגד אולם גדול מידי על כמות קטנה של אורחים לא יאפשר אווירה מתאימה.

מעבר לגודלו וכמות המושבים באולם הכנסים יש להתייחס לתנאים מסביב, תנאי הגישה למשל, השכרת מתחם כנסים במרכז הארץ יכול מאוד להתאים לסוג של כנסים אשר מגיעים אליהם אורחים מכל רחבי הארץ, כל שכן אם באי הכנס הם מאזור המרכז. השכרת מתחם כנסים במרכז הארץ עם גישה מתאימה הן מבחינת התחבורה הציבורית והן מבחינת חניונים לרכבים פרטיים הוא כאמור תנאי הכרחי וחשוב מאין כמותו.

 

איך אפשר לקיים כנס בלי אוכל טוב?

 

אז חשבנו גם על זה. השכרת מקום לכנס שיכול להיערך מספר שעות או אפילו יום שלם מחייב את המארחים לדאוג לאוכל טעים ואיכותי. על כן השכרת מקום לכנס זה לא רק אולם לקיים בו את האירוע אלא דאגה לכל הפרטים הקטנים שיעשו את הכנס למוצלח.

במתחם ZOA פועלת מסעדת מרתה אשר תעמיד לרשותכם תפריט מעניין וטעים. ואם בא לכם על קייטרינג? גם על כך חשבנו, אספרסו בר שהם הזכיינים של המקום יפנקו אתכם בשירותי קייטרינג מעולים.

 

מחפשים מתחם כנסים להשכרה? ZOA לשירותכם תמיד!

 

ZOA – מתחם כנסים להשכרה מחכה לכם לכל סוגי הכנסים, מה שהיה פעם בית ציוני אמריקה מסמל את התרבות המקומית ואת תל אביב הישנה והטובה. נשמח לעמוד לרשותכם ולתרום לכם מהניסיון הרב שרכשנו הארגון אירועים מכל הסוגים.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרכז אירועים עסקיים

חייגו עכשיו
מפת הגעה