מרכז אירועים עסקיים

מה בעצם מבקשים באי האודיטוריום? הם מבקשים לבלות מספר שעות בהאזנה להרצאה מרתקת, שיהיה נוח ואווירה נעימה וגם שיהיה אוכל טעים. שלושת התנאים האלה יגרמו לאורחים שלכם ללכת הביתה בסוף האירוע בהרגשה טובה ועם זיכרון של חוויה מעניינת ומועילה.

על מנת להעניק לאורחים שלכם את התנאים הטובים ביותר חשוב מאוד לדעת לבחור את אולם הכנסים הטוב ביותר. מה שהיה בעבר בית ציוני אמריקה, הזכור לטוב, שופץ ,שודרג והפך לבית כנסים מהמרשימים ביותר בארץ.

אירועים גדולים או אירועים קטנים, אירועים מפוארים או אירועים צנועים יותר? מתלבטים איזה סוג של אירוע עסקי לקיים? אין צורך להתלבט יתר על המידה, תגיעו אלינו עם הרעיון ואנחנו נדע כבר לכוון אתכם על מנת לקיים אירוע עסקי יוצא מן הכלל.

 

מרכז אירועים עסקיים אמור לספק את כל התנאים הנדרשים על מנת לקיים אירוע נוצץ ומרשים, אירוע כזה אשר ישאיר חותם חיובי וחוויה חיובית לבאי האירוע. על מנת להכין ולארגן סוג כזה של אירוע נדרש בראש ובראשונה ניסיון וידע. את הניסיון והידע הצוות המקצועי של מרכז אירועים עסקיים ZOA רכש בארגון של הרבה מאוד אירועים גדולים וקטנים.

 

אז איך נוכל לקיים את האירוע המושלם? ראשית כל חשוב להבין מבעוד מועד את הסגנון של האירוע וכמות האנשים אשר ישתתפו בו. מרכז אירועים עסקיים שלנו ערוך לקיים אירועים בסדרי גודל שונים ובסגנונות שונים.

מרכז אירועים עסקיים זה יתאים את עצמו כאמור לכל סוגי האירועים, יש לנו אולמות לאירועים קטנים במרכז הארץ אשר יוכלו להתאים לכנסים של עד 50 איש. אולמות לאירועים קטנים במרכז הארץ זה יתרון גדול אם יש צורך להפגיש אורחים אשר יגיעו מכל קצות הארץ.

 

מתחם אירועים עסקיים זה ערוך גם לקבל אורחים ואנשי עסקים אשר יגיעו מחוץ לארץ לטובת אותו אירוע. הקרבה לבתי מלון והגישה הנוחה כלי רכב פרטיים מצד אחד וגם לאלה אשר יעדיפו להגיע בתחבורה ציבורית.

מתחם אירועים עסקיים שלנו מתהדר גם באוכל איכותי. מסעדת מרתה תפנק אתכם ואת האורחים שלכם במגוון מאכלים עשיר ומשביע. אספרסו בר, זכייני הקייטרינג של המקום ישרתו אתכם נאמנה ויתאימו לכם את המנה שתרצו לאורחים שלכם.

 

אירוע עסקי עושים רק ב  ZOA !

 

קיום אירוע עסקי זו המומחיות שלנו. עם השנים הפך בית ציוני אמריקה הישן והטוב ל ZOA .מרכז אירועים עסקיים חדיש ומחודש אשר שופץ ושודרג ועומד בשורה אחת עם מרכזי הכנסים הטובים ביותר שיש.

הניסיון הרב והידע מאפשרים לנו לעזור לכם לארגן את האירוע העסקי הטוב ביותר באחריות מלאה ולשביעות רצונכם .

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
סדנאות והרצאות

חייגו עכשיו
מפת הגעה