סדנאות והרצאות | בית ציוני אמריקה
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
 
 
בית לתרבות, כנסים ואירועים
עמוד
פייסבוק
שלח
מייל
חניה מוזלת
10 ש"ח
נווט
אלינו
השכרת אולם ומכירות
  ZOA אקדמיה  
ZOA אקדמיה
 
  ZOA גלריה  
ZOA גלריה
 
  ZOA סלון VIP  
ZOA סלון VIP
 
  ZOA לשכה  
ZOA לשכה
 

 סדנאות והרצאות

מתחם הרצאות במרכז הארץ ZOA הוא למעשה מוכר יותר בשמו הישן בית ציוני אמריקה, המקום שופץ ושודרג ומתאים לקיום סדנאות והרצאות מכל הסוגים ומכל המינים.

מתחם הרצאות במרכז הארץ למעשה יכול למשוך אליו קהל מכל רחבי הארץ בשל הגישה הכל כך נוחה שיש למתחם הרצאות זה. הגישה הנוחה היא נכונה גם לאלה אשר מעדיפים להגיע ברכבם הפרטי וגם לאלה אשר יגיעו בתחבורה ציבורית.
מה בעצם מושך אורחים להרצאות?

 מה יגרום לאורח שלכם לצאת מהאירוע עם הרגשה טובה? מה הופך אירוע מסוג זה לחוויה מרתקת?  ללא ספק שכמו כל מקצוע גם לארגון וקיום סדנאות והרצאות יש צורך בידע וניסיון. מתחם הרצאות בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ אשר מספק אולמות לכנסים מחויב להרבה יותר מאשר סתם אולם בו יוכלו לשבת אנשים ולהאזין למרצה כזה או אחר.

מתחם הרצאות בתל אביב ZOA יעמיד לרשות האורחים שלכם את כל התנאים הטובים ביותר על מנת שהביקור במתחם ההרצאות שלנו ייזכר לטובה. סדנאות והרצאות הן בילוי של מספר שעות, ZOA מציעים לאורחים שלכם להתרווח באולמות כנסים חדישים ממוזגים היטב ונוחים במיוחד.

ועוד הרבה מעבר לכך, מסעדת מרתה הפועלת במקום תפנק את האורחים שלכם במגוון רחב של מאכלים משובחים. במקום פועל גם הקייטרינג המעולה של אספרסו בר.


איך בוחרים אולם הרצאות להשכרה במרכז הארץ?

ראשית כל מוטב ותדעו מראש את כמות האנשים אשר יגיעו לאירוע. סדנאות והרצאות המיועדות לקהל מוזמנים כזה או אחר לא יהיו מוצלחות אם לא יותאם להם האולם. ZOA תציע לכם מגוון רחב של אולמות גדולים וקטנים. אולמות המתאימות לכמות של 400 איש ולעומת זאת ישנם גם אולמות קטנים יותר המתאימים לאירוח של 50 איש.


מחפשים אולם הרצאות להשכרה במרכז ? רק ב- ZOA !

קיום סדנאות והרצאות זו המומחיות שלנו, עם השנים נרכש ניסיון רב בתחום. צוות של ZOA ישמח לעזור לכם בהתאמת תוכן מתאים ותכנון האירוע שלכם. אצלנו ניתן יהיה גם לקיים פגישות וישיבות בחדרי אירוח מתאימים לכך .

מוזמנים לקרוא בנוסף:
סדנאות
 
כתובתנו:
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
מבחר חניונים קרובים | גישה מלאה לנכים בכל המתחם
היכן אנו נמצאים?
נגישות מלאה לנכים בכל הבית
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
בית ציוני אמריקה - יצירת קשר:
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
אולמות כנסים     אולמות למופעים     בית ציוני אמריקה     השכרת אודיטוריום     השכרת חדרי ישיבות     השכרת כיתות     השכרת מתחם כנסים     מרכז אירועים עסקיים     סדנאות והרצאות     סדנאות     יומולדת עם הרצאה וכיבוד     אולמות לאירועים קטנים     השכרת חדר ישיבות     חדר ישיבות להשכרה