סדנאות והרצאות

 

מתחם הרצאות במרכז הארץ ZOA הוא למעשה מוכר יותר בשמו הישן בית ציוני אמריקה, המקום שופץ ושודרג ומתאים לקיום סדנאות והרצאות מכל הסוגים ומכל המינים.

מתחם הרצאות במרכז הארץ למעשה יכול למשוך אליו קהל מכל רחבי הארץ בשל הגישה הכל כך נוחה שיש למתחם הרצאות זה. הגישה הנוחה היא נכונה גם לאלה אשר מעדיפים להגיע ברכבם הפרטי וגם לאלה אשר יגיעו בתחבורה ציבורית.

מה בעצם מושך אורחים להרצאות?

 

מה יגרום לאורח שלכם לצאת מהאירוע עם הרגשה טובה? מה הופך אירוע מסוג זה לחוויה מרתקת?  ללא ספק שכמו כל מקצוע גם לארגון וקיום סדנאות והרצאות יש צורך בידע וניסיון. מתחם הרצאות בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ אשר מספק אולמות לכנסים מחויב להרבה יותר מאשר סתם אולם בו יוכלו לשבת אנשים ולהאזין למרצה כזה או אחר.

מתחם הרצאות בתל אביב ZOA יעמיד לרשות האורחים שלכם את כל התנאים הטובים ביותר על מנת שהביקור במתחם ההרצאות שלנו ייזכר לטובה. סדנאות והרצאות הן בילוי של מספר שעות, ZOA מציעים לאורחים שלכם להתרווח באולמות כנסים חדישים ממוזגים היטב ונוחים במיוחד.

ועוד הרבה מעבר לכך, מסעדת מרתה הפועלת במקום תפנק את האורחים שלכם במגוון רחב של מאכלים משובחים. במקום פועל גם הקייטרינג המעולה של אספרסו בר.

 

איך בוחרים אולם הרצאות להשכרה במרכז הארץ?

 

ראשית כל מוטב ותדעו מראש את כמות האנשים אשר יגיעו לאירוע. סדנאות והרצאות המיועדות לקהל מוזמנים כזה או אחר לא יהיו מוצלחות אם לא יותאם להם האולם. ZOA תציע לכם מגוון רחב של אולמות גדולים וקטנים. אולמות המתאימות לכמות של 400 איש ולעומת זאת ישנם גם אולמות קטנים יותר המתאימים לאירוח של 50 איש.

 

מחפשים אולם הרצאות להשכרה במרכז ? רק ב- ZOA !

 

קיום סדנאות והרצאות זו המומחיות שלנו, עם השנים נרכש ניסיון רב בתחום. צוות של ZOA ישמח לעזור לכם בהתאמת תוכן מתאים ותכנון האירוע שלכם. אצלנו ניתן יהיה גם לקיים פגישות וישיבות בחדרי אירוח מתאימים לכך .

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
סדנאות

חייגו עכשיו
מפת הגעה