סדנאות | בית ציוני אמריקה
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
 
 
בית לתרבות, כנסים ואירועים
עמוד
פייסבוק
שלח
מייל
חניה מוזלת
10 ש"ח
נווט
אלינו
השכרת אולם ומכירות
  ZOA אקדמיה  
ZOA אקדמיה
 
  ZOA גלריה  
ZOA גלריה
 
  ZOA סלון VIP  
ZOA סלון VIP
 
  ZOA לשכה  
ZOA לשכה
 

סדנאות

•   מחפשים לקיים סדנא ולא יודעים איפה?
•   לא יודעים באיזה נושא לקיים את הסדנא?

ב- ZOA תקבלו את כל הפתרונות הכי יצירתיים על מנת לקיים סדנא מרשימה וחוויה מעניינת לאורחים והחניכים שלכם.


איך לבחור את המקום המתאים ביותר לקיים סדנא?

ראשית כל חשוב מאוד להתייעץ ולהבין היטב כי המקום שתרצו להשכיר מתאים לכם ולפעילות שלכם. למה שהיה בית ציוני אמריקה בעבר ישנם הרבה מאוד לקוחות מרוצים שקיימו פעילויות רבות במקום מרמת ישיבות למספר מועט של מוזמנים ועד להופעות באולמות הגדולים של עד 400 מקומות ישיבה.
מה יהפוך את הסדנא שלכם למוצלחת?

 ללא ספק שסדנא באשר היא על מנת להיות מוצלחת ומרשימה יש צורך שיתקיימו בה כל התנאים הנדרשים. הרבה מעבר לתוכן הסדנא יש צורך כי לאנשים שיגיעו למספר שעות לאירוע כזה או אחר יוכלו ליהנות ולהתרווח ממקום מטופח מרשים ומעניין.

בראש ובראשונה נתחיל בגישה למקום, אולם סדנאות להשכרה במרכז הארץ הוא הפתרון היעיל ביותר לאנשים שיוכלו להגיע מכל רחבי הארץ. הגישה הנוחה לכלי רכב פרטיים או האפשרויות הרבות להגיע לתל אביב בתחבורה ציבורית הם האפשרות הטובה ביותר לרכז אנשים מכל הארץ במקום אחד.

אולם סדנאות להשכרה במרכז הארץ של ZOA יעמיד לרשות באי הסדנא אפשרויות ליהנות מאוכל מזין וטעים. מסעדת מרתה שפועלת במקום או הקייטרינג של אספרסו בר שהוא הזכיין של המקום יעמידו לרשותכם תפריט מגוון לטובת האורחים שלכם. תזונה איכותית וטעימה חשובה לקיום סדנאות שיכולות להמשך שעות ארוכות.
על מנת להפוך את הסדנא שלכם למוצלחת חשוב מאוד כי האווירה תהיה נעימה ומזמינה, אצלנו תוכלו לבחור אולם סדנאות מרווח וממוזג. אולם סדנאות כזה יאפשר לאורחים להתענג בישיבה נוחה ואווירה שקטה ורגועה.


ZOA לשירותכם!

המקום עומד לרשותכם במשך כל ימות השבוע כולל ביום שבת, צוות מקצועי ומיומן יוכל להדריך אתכם בהתאמת האירוע שלכם לאולם הרצוי וכמו כן הניסיון שנרכש במשך כל שנות הפעילות תעזור לכם למצוא את התוכן המתאים לסדנא שלכם. אולמות האירוח שלנו יעמדו לרשותכם נקיים ומסודרים, ממוזגים ונעימים לשביעות רצונכם .

מוזמנים לקרוא בנוסף:
יומולדת עם הרצאה וכיבוד
 
כתובתנו:
רח' אבן גבירול 26, תל אביב, 64735
מבחר חניונים קרובים | גישה מלאה לנכים בכל המתחם
היכן אנו נמצאים?
נגישות מלאה לנכים בכל הבית
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
בית ציוני אמריקה - יצירת קשר:
השכרת אולם ומכירות - 0722-575-479
אולמות כנסים     אולמות למופעים     בית ציוני אמריקה     השכרת אודיטוריום     השכרת חדרי ישיבות     השכרת כיתות     השכרת מתחם כנסים     מרכז אירועים עסקיים     סדנאות והרצאות     סדנאות     יומולדת עם הרצאה וכיבוד     אולמות לאירועים קטנים     השכרת חדר ישיבות     חדר ישיבות להשכרה