סדנאות

איך לבחור את המקום המתאים ביותר לקיים סדנא?

ראשית כל חשוב מאוד להתייעץ ולהבין היטב כי המקום שתרצו להשכיר מתאים לכם ולפעילות שלכם. למה שהיה בית ציוני אמריקה בעבר ישנם הרבה מאוד לקוחות מרוצים שקיימו פעילויות רבות במקום מרמת ישיבות למספר מועט של מוזמנים ועד להופעות באולמות הגדולים של עד 400 מקומות ישיבה.

מה יהפוך את הסדנא שלכם למוצלחת?

ללא ספק שסדנא באשר היא על מנת להיות מוצלחת ומרשימה יש צורך שיתקיימו בה כל התנאים הנדרשים. הרבה מעבר לתוכן הסדנא יש צורך כי לאנשים שיגיעו למספר שעות לאירוע כזה או אחר יוכלו ליהנות ולהתרווח ממקום מטופח מרשים ומעניין.

בראש ובראשונה נתחיל בגישה למקום, אולם סדנאות להשכרה במרכז הארץ הוא הפתרון היעיל ביותר לאנשים שיוכלו להגיע מכל רחבי הארץ. הגישה הנוחה לכלי רכב פרטיים או האפשרויות הרבות להגיע לתל אביב בתחבורה ציבורית הם האפשרות הטובה ביותר לרכז אנשים מכל הארץ במקום אחד.

אולם סדנאות להשכרה במרכז הארץ של ZOA יעמיד לרשות באי הסדנא אפשרויות ליהנות מאוכל מזין וטעים. מסעדת מרתה שפועלת במקום או הקייטרינג של אספרסו בר שהוא הזכיין של המקום יעמידו לרשותכם תפריט מגוון לטובת האורחים שלכם. תזונה איכותית וטעימה חשובה לקיום סדנאות שיכולות להמשך שעות ארוכות.
על מנת להפוך את הסדנא שלכם למוצלחת חשוב מאוד כי האווירה תהיה נעימה ומזמינה, אצלנו תוכלו לבחור אולם סדנאות מרווח וממוזג. אולם סדנאות כזה יאפשר לאורחים להתענג בישיבה נוחה ואווירה שקטה ורגועה.

ZOA לשירותכם!

המקום עומד לרשותכם במשך כל ימות השבוע כולל ביום שבת, צוות מקצועי ומיומן יוכל להדריך אתכם בהתאמת האירוע שלכם לאולם הרצוי וכמו כן הניסיון שנרכש במשך כל שנות הפעילות תעזור לכם למצוא את התוכן המתאים לסדנא שלכם. אולמות האירוח שלנו יעמדו לרשותכם נקיים ומסודרים, ממוזגים ונעימים לשביעות רצונכם .

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
יומולדת עם הרצאה וכיבוד

חייגו עכשיו
מפת הגעה